Wellness centrum /

Ralaxace v saunovém světě

Finská sauna a aroma sauna

Hlavní část wellness centra Jedenáctky VS tvoří dvě samostatné klasické sauny. Sauna finského typu slouží k prohřátí těla za vysokých teplot až 95°C. V aroma sauně se k teplotě 65°C přidává ještě působení různých vonných látek. Pro následné ochlazení si můžete vybrat ochlazovací bazének s vodou teploty 10°C, klasickou sprchu, polévací vědro nebo ledovou studnu.
Pravidelné saunování má blahodárné preventivní účinky na zdraví člověka, posiluje obranyschopnost a pomáhá tělu zbavovat se škodlivých látek. Nezanedbatelný je také relaxační vliv na psychiku člověka.
Po saunování doporučujeme strávit alespoň půl hodiny relaxací na lehátku v naší odpočívárně. Dopřejete svému tělu klid pro příjemné doznívání účinků sauny.

Parní lázeň

Díky nižší teplotě 45°C a vyšší relativní vlhkosti vzduchu není organismus v parní lázni zatěžován tolik, jako v klasické sauně. Pobyt v teplé mlhové lázni proto bývá obecně delší než v sauně. Pro zpříjemnění vašeho pobytu je na stropě dekorativní svítící hvězdné nebe. Před lázní jsou umístěny dvě samostatné šnekové sprchy.

Saunové ceremoniály

Ve wellness saunovém světě Jedenáctka VS je pro vás připraveno mnohem více než jen samotné saunování. V úterý, pátek a sobotu v 11 hodin dopoledne a večer v 18, 19 a 20 hodin provádějí naši vyškolení saunéři jeden ze saunových ceremoniálů: Esence na přání, Solný peeling, Ledový peeling nebo Ceremoniál pro děti.

Fotogalerie wellness