Wellness centrum

Finská sauna a aroma sauna

Hlavní část wellness centra Jedenáctky tvoří dvě samostatné klasické sauny. Sauna finského typu slouží k prohřátí těla za vysokých teplot až 100°C. V aroma sauně se k teplotě 65°C přidává ještě působení přírodních vonných esencí. Pro následné ochlazení si můžete vybrat ledový bazének s průtokem vody chladné 10 °C, klasickou sprchu, polévací vědro nebo ledový peeling.
Pravidelné saunování má blahodárné preventivní účinky na zdraví člověka, posiluje obranyschopnost a pomáhá tělu zbavovat se škodlivých látek. Nezanedbatelný je také relaxační vliv na psychiku člověka.
Po saunování doporučujeme strávit alespoň půl hodiny relaxací na lehátku v naší odpočívárně s pitným režimem zdarma. Dopřejete svému tělu klid pro příjemné doznívání účinků sauny.

Parní lázeň

Díky nižší teplotě 45°C a vyšší relativní vlhkosti vzduchu není organismus v parní lázni zatěžován tolik, jako v klasické sauně. Pobyt v teplé mlhové lázni proto bývá obecně delší než v sauně. Pro zpříjemnění vašeho pobytu je na stropě dekorativní svítící hvězdné nebe. Před lázní jsou umístěny dvě samostatné šnekové sprchy.

Každý čtvrtek od 15 do 19 hodin je celé wellness centrum vyhrazeno pouze pro ženy.

Fotogalerie wellness